X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Linux Hosting Paketleri

AnasayfaYazılarHostingLinux Hosting Paketleri

Öncelikle merhaba Teknosos ziyaretçisi. Bu yazımızda sizler için hosting hakkında detaylı bilgiler verdik. Keyifli okumalar dileriz.

Hosting Nedir?

Hosting, kişi ve organizasyonlara ait web sayfalarının internet üzerinde yayınlanmasına olanak sağlayan bir web sitesi yayınlama hizmetidir. Hosting tarafından hazırlanan web siteleri, transfer yazılımlar ile web sunucularına yüklenmektedir. Daha sonra yüklenen dosyaların taramaları yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

Ne Amaçla Kullanılır?

Hosting, internet üzerinden web sitelerini yayınlamak ve erişime açık olmasını sağlamak isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Mesela kendinize özgü bir blog sitenizin olmasını istiyorsanız bir hosting hizmetine ihtiyaç duyacaksınız. Hosting hizmetinin birçok özelliği bulunmaktadır. Hosting, sayfaların hızlı olmasını sağlar. Ayrıca sayfanıza zararlı yazılımlar tarafından saldırılar da yapılabilir. Hosting sizi bu saldırılardan korur ve sayfanızın güvende olmasını sağlar. Tüm bunların yanı sıra Hosting, sitenizde oluşabilecek veri kayıpları için düzenli olarak yedekleme işlemi yapmaktadır.

Wordpress Hosting

Wordpress, Dünyanın en çok kullanılan içerik yönetimi sistemidir. Eğer blog oluşturmak amaçlı bir site açacaksanız muhtemelen Wordpress hizmetini kullanacaksınız. Wordpress altyapılı bir siteniz varsa, wordpress hosting hizmetini kullanmanız şarttır. Wordpress Hosting, wordpress alt yapılı siteler için özel olarak optimize edilmiştir ve işlerinizi kolaylaştırır. Wordpress alt yapılı bir site kurmak istiyorsanız kesinlikle wordpress hosting satın almanızı önemle tavsiye ederiz.

Linux Hosting

Açık kaynak felsefesine özel olarak tasarlanmış web siteleri için en doğru hosting, Linux'dur. Linux sayesinde sayfalarınızı çok hızlı bir şekilde yükleyebilir ve veri tabanınızı kontrol paneli üzerinden oluşturabilirsiniz. Dünya üzerinde açık kaynaklı binlerce web uygulaması bulunmaktadır. Eğer bu uygulamalardan faydalanmak istiyorsanız Linux Hosting hizmetini tercih etmeniz gerekmektedir.

Windows Hosting

Microsoft firmasının üretmiş olduğu yazılım teknolojileri, kolay ve esnek bir şekilde web yazılımları tasarlayabilmek için kullanılmaktadır. Bu tarz teknolojiler için geliştirilmiş bir web sitesi Hosting olarak Windows'u tercih etmelidir. Windows işletim sistemi üzerine kurulan web siteleri üzerinden kesintisiz ve hızlı hizmet sunabilirsiniz.

Hosting Satın Alma

Hosting satın alımı yaptıktan sonra kurulumunuz, satın aldığınız firmanın teknik ekibi tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yani siz siparişi tamamladıktan 1 dakika gibi kısa bir süre sonrasında hostinginiz hazır hale gelecektir. Hosting önerisi için de firmamız Teknosos, güçlü altyapısı sayesinde hosting siparişiniz üzere saniyeler içinde hostinginiz hazır hale Türkiye ve Almanya lokasyonu şeklinde seçebileceğiniz güçlü hostingler sayesinde Teknosos’un kaliteli hizmetini doyasıya yaşayabileceksiniz. Haydi durmayın ve alttaki linkimizden size özel hazırladığımız kaliteli ve uygun fiyatlı hostinglerimizi inceleyiniz.

Firmamızın Hosting Hizmeti İçin Çıkardığı Fiyatlar Sayfası : https://www.teknosos.com.tr/kategori/performansli-web-hosting


Top