X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
Teknosos'ta Ramazan'a Özel %30 İndirim Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

İptal/İade koşulları

Anasayfaİptal/İade koşulları

Teknosos Bilişim Hizmetleri Ve Ticaret Limited Şirketi

ÜRÜN İADE SÖZLEŞMESİ

Elektronik ortam üzerinde hizmet veren olarak faaliyet gösteren “Teknosos ” / “Teknosos Bilişim Hizmetleri Ve Ticaret Limited Şirketi” İle kendisinden hizmet alan, sipariş veren, destek alan ve tüm faaliyetlerini hizmet veren tarafından sağlatan kişi sözleşmenin devamında “Hizmet Alan ve MÜŞTERİ” sıfatları ile anılacaktır.

1- SÖZLEŞMENİN KONUSU

İş bu sözleşmenin içeriği, hizmet alan müşterinin satın alım yapmış olduğu ürünlerin kullanımına son vermesi, iptali ve iadesine ilişkin başvurusudur.

2- SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİK SÜRESİ

Teknosos sağlamış olduğu hizmetlerde 3 iş günü içerisinde iade imkânı sunmaktadır.  Süresi geçen ürün alımları için iade sözleşmesinden yararlanılamamaktadır.

3- İADENİN GEÇERSİZ OLDUĞU HİZMETLER

 • DOMAİN
 • KAMPANYALI ÜRÜNLER
 • SSL SERTİFİKASI
 • WEB TASARIM & YAZILIM
 • PANEL LİSANSLARI
 • EKLENENEN BAKİYE
 • SANAL SUNUCU
 • FİZİKSEL SUNUCU
 • SUNUCU BARINDIRMA

Yukarıda yer alan ürün ve hizmet ve unsurlar için Teknosos tarafından iade edilebilirlik kapsamı dışında olduğu beyan edilmiştir.

Ürün ve hizmet alımı için sistem üzerine yükleme yapılan bakiye ya da iade biçiminin bakiye olarak belirten MÜŞTERİ, Teknosos üzerinden nakit olarak geri çevirmesini talep edememektedir.

Bakiye, MÜŞTERİNİN firma üzerinden alışveriş yapacağını taahhüt etmesi ve ön ödeme olarak Teknosos kayıtlarına geçmektedir.

4- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU HİZMETLER

 • HOSTİNG
 • RESELLER

4.1- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU UNSURLARA İSTİNADEN KOŞUL KAVRAMI MADDESİ

Teknosos teknik destek servisi dışında kalan unsurların MÜŞTERİ tarafından Teknosos Bilişim hizmetlerin'e yaptıramaması üzerine vazgeçerek iade almaya çalışması, keyfi olarak vazgeçmesi, programının ilk etapta çalışarak sonraki etaplarda çalışmaması ve kendine ait unsurların hizmetinin sonlandırılması. Bu tarz başvurular iadenin geçersizleşmesine sebep olmaktadır.

4.2- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU DİĞER UNSURLARIN İADE BİÇİMLERİ

Teknosos sağlamış olduğu Web hosting, Reseller hizmetlerin'de 3 iş günü içerisinde iade imkânı sunmaktadır. Ürün alım tarihi üzerinden 3 gün geçmemesi gerekmektedir. Süresi geçen ürün alımları için iade sözleşmesinden yararlanılamamaktadır.

ÜRÜN İADE SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİ TARAFINDAN ÜRÜN SATIN ALIMI SIRASINDA OKUMUŞ OLDUĞU HİZMET SÖZLEŞMESİ İÇERİĞİNİ ONAYLAMASI İLE YÜRÜRLÜLÜĞE GİRMİŞ VE MÜŞTERİ TARAFINDAN KABUL EDİLDİĞİ BEYAN EDİLMİŞTİR.