X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hizmet Sözleşmesi

AnasayfaHizmet Sözleşmesi

Teknosos, müşterilerinin kişisel bilgilerini asla üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz ve hiçbir şekilde farklı amaçlar için kullanmaz. Kaydedilen veriler Teknosos.com.tr kayıt sisteminde saklı tutularak sadece iletişim, güvenlik ve duyuru çalışmalarında kullanılabilir.

Bu işlemler;

  • Sipariş teslimatı için iletişim bilgilerini kullanmak,
  • Herhangi bir dolandırıcılık ve kötü niyetli faaliyetlere karşı ilgili mercihlere bilgi akışının sağlanması,
  • Ürünlerimiz hakkında tanıtım ve bilgilendirme içerikli yazışmalar, basılı yayınlar, basın bültenleri, bildirimler göndermek
  • Sizinle ilgili olabilecek ürün ve servislerle alakalı bilgi sağlamak,
  • Arz ve Talep analizi ve Pazar araştırması yapmak,

Kişi Kimliklerini açıklamadan, istatiksel bilgiler ile web sitesi analizi, Genel tüketici talebi ve istekleri hakkında daha çok bilgiye sahip olmak için,

Sitemize Üye olduğunuzda kişisel bilgilerinizin bu amaçlar doğrultusunda kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

Kişisel bilgilerinizi(şifreniz dışında) sadece Teknosos.com.tr bünyesindeki personel görmektedir. 

Teknosos.com.tr gizlilik ilkelerine son derece duyarlı çalışmaktadır, fakat sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla yönlendirilen diğer sitelerin, gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmemekte olup güvenlik ihlali durumundan asla sorumlu değildir.

 Bu nedenle yönlendirildiğiniz sitelerin gizlilik ve güvenlik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

 Yukarıda belirtilen hizmet ve uygulamalardan muaf olmak istiyorsanız, lütfen müşteri hizmetleri ile e-posta ya da telefon ile irtitabat kurunuz.

Hizmet Sözleşmesi

1-) Teknosos Bilişim Hizmetleri., müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

2-) Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra Teknosos Bilişim Hizmetleri'ne bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Teknosos Bilişim Hizmetleri müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri Teknosos Bilişim Hizmetleri.'ne hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.

3-) Teknosos Bilişim Hizmetleri, müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından  veya banka hesabından peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.

4-) Müşteri, Teknosos Bilişim Hizmetleri hosting servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir.

5-) Ödeme yapıldıktan sonra müşteri siparişini verip ödemesini tamamlandıktan minimum 30 dakika maksimum 24 saat içinde ürün teslimatı yapma hakkı bulunmaktadır.

6-)  Teknosos Bilişim Hizmetleri. Sağladığı tüm servislerde ( VPS/VDS/SUNUCU Hizmetleri Hariç) Web Hosting,Reseller,MSSQL hosting hizmetlerinde müşteriler düzenli olarak en az 1 kere yedeklemek mecburiyetindedir. Olası bir veri kaybından Teknosos en fazla müşterinin en son alınmış yedeğinin kopyasını göndererek geri dönüştürmekle sorumlu tutulabilir.Yedekleme işlemi müşteri sorumluluğunda olup alınan her yedekleme sonunda bir önceki alınan yedek silinir.

7-) Ödeme Sorunu: Müşteri fatura tarihinin bitmesinin ardından ödeme yapmaması halinde veya geçerli bir bildirim yapılmaması halinde tek taraflı hizmet durdurulur.

8-) Saldırı Çıkışı : Eğer makinalarımızdan saldırı çıkışı yapılırsa makinanız kötüye kullanım olarak durdurulur Teknosos Bilişim Hizmetleri adına bilgileriniz gerekli yerlere verilmektedir ve yasal işlem Başlatılmak üzere bilgileriniz avukata verilecektir .

9-) Kaynaklar: Paylaşımlı hizmetlerde cpu izni %100 olarak belirlenmiştir.Bu kaynaları aşan hizmetler 24 saat geçici olarak durdurulur ve sorunun çözüme ulaştırılması beklenir.24 saatlik askıya alma işleminden sonra aktif konuma alınan hizmet tekrar kaynak aşımı yapması halinde tek taraflı olarak iptal edilebilir.

10-) Bildirimler: Teknosos Bilişim Hizmetleri, servis ücretlerini, müşteriye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. Teknosos Bilişim Hizmetleri. her türlü servis ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Servis ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler,Teknosos Bilişim Hizmetleri. web sitesi ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşterinin Teknosos Bilişim Hizmetleri. servislerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir.

11-) Teknosos Bilişim Hizmetleri., müşterinin kredi kartı,banka havalesi hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

12-) Teknosos Bilişim Hizmetleri. , müşteriye 3 işgünü önceden yazılı bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir.

13-) Müşteri, bu sözleşmeyi onaylayarak, yürürlükteki "Teknosos Bilişim Hizmetleri. Servis Kullanım Şartları"nı kabul etmiştir. "Teknosos Bilişim Hizmetleri

14-) Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, Teknosos Bilişim Hizmetleri'nin www.teknosos.com.tr adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, Teknosos Bilişim Hizmetleri. servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

15-) Hosting paketleri Up/Down İçin kullanılamaz. Müşterinin Up/Down işlemi yapması dahilinde ilk başta müşteri uyarılır. Müşteri uyarıyı dikkate almaksızın Up/Down işlemlerine devam ederse hosting 24 saat askıya alınır. 24 saat askı süresi bittikten sonra eğer hala Up/Down işlemlerine devam ederse Web hosting hizmeti durdurulur.

16-) Web hosting paketlerinde, warez, adult siteleri barındırılamaz.

17-) Müşteri'nin Teknosos Bilişim Hizmetleri'nin web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.

18-) Hosting: Disk kotası limitsiz olarak tanımlanmış planlarda kullanım limiti "adil kullanım" esasına göre limitlendirilmiştir. (html, php, js, css, imaj dosyaları vb.) bunun haricinde web sayfası elementi olmayan dosyaların sunucuda barındırılması, depo edilmesi veya yedeklenmesi yasaktır. Verilen disk hakkının web sayfasının yayınlanması amacıyla kullanılması gerekmektedir.

Önemli: Son ödeme tarihinden 30 gün geçen faturalar otomatik olarak silinir. Sunucu üzerinde dosyalar 30 gün sonra silinmektedir.


Top