X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
Yıllık Alımlarda Geçerli %15 İndirim Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Uygun Web Hosting

AnasayfaYazılarHostingUygun Web Hosting

Uygun Web Hosting


Günümüzde internet teknolojisinin gelişmesiyle beraber hosting yani barındırma teknolojilerinde de önemli gelişmeler meydana geldi.
Barındırma hizmeti, kullanıcıların 7/24 yani sürekli bir şekilde çalışabilecek bir makine almasına imkan tanıyan sistem olarak açıklanabilir.

Aslına bakarsak sunucu ev ortamında da kurulabilir fakat masrafları düşündüğümüzde barındırma hizmeti kiralamanın daha mantıklı olduğunu söyleyebiliriz. Hosting ile birlikte kullanıcıya kendi isteğine bağlı olarak farklı donanım özelliklerine sahip makinelerden birisi veriliyor.

Sunucu sahibi, bu makineyi kurallara uygun olarak istediği şekilde kullanarak kendi hayallerini gerçeğe dökebiliyor. Kısacası barındırma hizmeti, kullanıcılara web sitesi kurma veya farklı amaçlar için bir makine veriyor.
Firmamız, barındırma hizmeti ile birlikte pek çok türde makine sağlıyor. Web barındırma alanında sunmuş olduğumuz makineler arasında ekonomik paket, performanslı paket, platin pro paket, ucuz paket, Wordpress paketi ve e-ticaret paketi yer alıyor.

Her bütçeye uygun olarak sağlanan bu paketler, kullanıcı dostu bir şekilde hosting sahibi olmak isteyenlere dağıtılıyor. Mümkün oldukça en uygun fiyatı sunmuş olduğumuz bu makineler en iyi performansı sunmak için çeşitli testlerden geçirilmiş durumda.

Bu makinelerle birlikte sunulan özellikler arasında 7/24 teknik destek imkanı, ücretsiz yedekleme olanağı, farklı bir sunucudan bu sunucuya bedava taşıma ve ücretsiz bir şekilde SSL hizmetinden yararlanma yer alıyor. Daha iyi bir kalite bizimle mümkün.