X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Bayi Reseller Hosting

AnasayfaYazılarHostingBayi Reseller Hosting

Öncelikle merhaba Teknosos ziyaretçisi. Bu yazımızda sizler için bayi reseller hakkında detaylı bilgiler verdik. Keyifli okumalar dileriz.

Bayi Reseller Nedir?

Standart web hosting hizmetlerinden birden fazla web sitesi yönetimi bazen karmaşık ve zor olabiliyor. Ayrıca karmaşıklığın yanı sıra ortaya maliyetli durumlar da çıkabiliyor. Eğer böyle bir durum içerisindeyseniz kesinlikle bayi reseller hizmeti almalısınız. Bayi reseller, çok sayıda web sitesini yönetmek için kullanılan bir hizmettir. Bu hizmet genelde Linux ve Windows tabanları ile desteklenmektedir.

Bayi Reseller Çalışma Prensibi Nedir?

Öncelikle bayi reseller hizmetine sahip olmanız için bir firma bulmalısınız. Reseller hizmetini sunan birden fazla hosting şirketi vardır. Ayrıca satın almak istediğiniz şirkette kayıtlı bir alan adınız olmalıdır. Yani reseller hizmetini almadan önce bir alan adı almalısınız. Reseller hosting üzerinde bir ana yönetici paneli bulunur. Bu panel üzerinden aylık trafik ve disk alanı gibi kontrolleri ayarlayabilir ve yönetebilirsiniz.

Bayi Reseller Avantajları

  • Birden fazla web sitesini barındırmanızı sağlar,
  • Ayrı ayrı web hostinglerinin satın alma maliyetlerinden kurtarır,
  • Çok sayıda web sitesi tek bir panel üzerinden kolayca kontrol edilebilir,
  • Kendi hosting şirketini kurmak isteyenler için oldukça ideal bir seçenektir.

Bayi Resellerı Kimler Satın Almalı?

Yeni kurulmuş küçük ölçekli siteler ile kendi şirketini kurmak isteyen, bir network'e sahip olanlar bayi reseller hizmetinden faydalanabilir. Eğer çok sayıda web siteniz varsa, bayi reseller hizmeti ile sitelerinizi tek bir panel üzerinden basit bir şekilde yönetebilirsiniz. Eğer bir tasarımcı veya yazılımcı iseniz müşterilerinize ek olarak hosting hizmeti sağlayabilmek için bayi reseller hizmetini kullanabilirsiniz. Bu size ek kazanç sağlayacaktır. Son olarak yine aynı şekilde müşterilerine web sitesi hizmeti veren interaktif ajanslar gibi yerler bayi reseller hizmetinden faydalanarak ek kazanç sağlayabilir.

Bayi Reseller Kiralama

Bayi reseller satın alımı yaptıktan sonra kurulumunuz, satın aldığınız firmanın teknik ekibi tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yani siz siparişi tamamladıktan 0-5 dakika gibi kısa bir süre sonrasında bayi resellerınız hazır hale gelecektir. Ekonomik bakımdan oldukça karlı bir seçenek sunan bayi reseller sayesinde tek bir cpanel/plesk üzerinden birden fazla sitenizi kontrol edebileceksiniz. Firmamız Teknosos için de belirtmemiz gerekirse bu süre minimum seviyelerde tutulup teknik ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde kurulumu tamamlanmaktadır. Türkiye ve Almanya lokasyonu şeklinde seçebileceğiniz güçlü bayi reseller sayesinde Teknosos’un kaliteli hizmetini doyasıya yaşayabileceksiniz. Haydi durmayın ve alttaki linkimizden size özel hazırladığımız kaliteli ve uygun fiyatlı bayi resellerlarımızı inceleyiniz.

Firmamızın Bayi Reseller Kiralamak İçin Çıkardığı Fiyatlar Sayfası : https://www.teknosos.com.tr/kategori/hosting/turkiye-lokasyon-linux-reseller

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bir başka yazımızda görüşmek üzere Teknosos ziyaretçisi…

 


Top