X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Wordpress Uyumlu Hosting

AnasayfaYazılarHostingWordpress Uyumlu Hosting

WordPress Nedir?

Worpdress kendi web sitenizi veya blogunuz oluşturmanın en basit ve kolay yoludur. İnternet’teki web sitelerinin yaklaşık üçte biri tarafından kullanılan, açık kaynak olarak geliştirilen bir web sitesi, içerik yönetim yazılımıdır. Kullanımı ücretsizdir. İnternette onbinlerce geliştirici tarafından geliştirilmekte ve desteklenmektedir.

Profesyonel Olmanıza Gerek Yok

WordPress kullanımı oldukça basittir.. WordPress CMS sistemleri arasında en anlaşılır ve içerik yayınlatmaya en uygun yazılımdır. İçeriklerinizi oluşturabilir ve hemen yayınlamaya başlayabilirsiniz. Daha önce web sitesi oluşturma tecrübeniz  bulunmuyorsa çok basit bir kaç adım ile web sitenizi oluşturabilirsiniz.

Binlerce Ücretsiz Tema ve Eklenti

WordPress çok yönlü bir uygulamadır. Yaygın olarak kullanılan blog siteleri, kişisel web siteleri, firma ve e-ticaret tabanlı bir çok farklı amaca yönelik işlemlerinizde WordPress CMS hizmetleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyada onbinlerce kullanıcı ve firma tarafıdan geliştirilen eklentiye ücretsiz sahip olabilir çok uygun rakamlara Profesyonel WordPress Tema ve Uygulamalarını alabilirsiniz.

Neden Teknosos WordPress Hosting?

Yüksek Performanslı Sunucular

%100 Samspung Pro SSD  altyapısı üzerinden çalışan WordPress Hosting paketlerimiz sürekli yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. WordPress Paketlerimiz için sağlamış olduğumuz Litespeed Web Sunucusu ile tam uyumlu olarak çalışan Ücretsiz LSCache modülü ile WordPress sitenizi x6-8 kata kadar hızlandırabilirsiniz.

Tek Tıkla Wordpress Kurulumu

Wordpress kurulumu, hosting yönetim paneli üzerinden tek bir işlem ile sitenizi kurabilir ve eklentileri ekleyip kaldırabilirsiniz.

Ücretsiz Site Taşıma

Bir sunucudan farklı bir sunucuya site taşımanın ne kadar zahmetli bir süreç olduğunu biliyoruz. DNS tanımlamaları, Eposta ayarları, PHP versiyon uyuşmazlıkları gibi bir çok sorun ile karşılaşmanız olası.

Teknosos.com.tr kalitesine geçmek isteyen müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyoruz.

Binlerce Mutlu WordPress Kullanıcısı

WordPress ilk çıktığı günden bu yana destek sağlıyoruz. Yüksek Performans ve sorunsuz Worpdress Hosting denildiğinde akla ilk gelen hosting firması olmaktan memnuniyet duyuyoruz.


Top