X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
EN UYGUN Web hosting hizmeti yıllık sadece 59,88 TL Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Sunucu Barındırma Hizmetleri

AnasayfaYazılarSunucu BarındırmaSunucu Barındırma Hizmetleri

Sunucu Barındırma

İnternet siteleri için uzun süredir sunucu hizmeti veriyor olabilirsiniz. Bu hizmeti başarılı bir şekilde vermeye devam edebilmek için sunucularının özel veri merkezlerinde barınması gerekmektedir. Ancak ortaya çıkan bazı problemler sunucularının barınabileceği bir alanın olmamasına sebep olabilir. Böyle bir durum söz konusu olduğundan firmamız tarafından sunulan sunucu barındırma hizmetini satın alabilirsiniz.

Firmamız tarafından sunulan bu hizmet çerçevesinde fiziksel sunucularınız internet, enerji ve iklimlendirme altyapısı bulunan, yedekli bir veri merkezinde barındırılmaya başlanacaktır. Firmamızın sunucuları barındırdığı merkezler tamamen profesyonel bir şekilde hazırlanmıştır. Bu ortamları evinizde ya da amatör bir ortamda yakalamanız mümkün olmaz. Sunucuların yalnızca belirli bir derecenin altında sıcaklığa düşebilen odalarda tutulması yeterli olmayacaktır.

Firmamızdan Alınacak Olan Sunucu Barındırma Hizmetinin Avantajları

Sahip olduğunuz sunucuyu en iyi şekilde barındırmak için firmamız başvurunuzu yaptığınızda bizler tarafından sunulan avantajları elde etmeye başlarsınız. İlk olarak sunucularınız profesyonel kapalı kafesler içerisinde muhafaza edilmektedir.

Muhafazanın gerçekleştiği alanda yüksek kalitede internet erişimi yer alır. Firmamız tarafından sunulan paketlerden bir tanesini seçerek bu internet erişimini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra enerji ve iklimlendirme konusunda en muhteşem şartlar hazırlanmıştır. Sunucuların her zaman belirli bir ısıda tutulması sağlanırken odalar sürekli olarak termostatlar ile kontrol altında tutulmaktadır.

Firmamız her zaman yedekli bir çalışma prensibi sergiler. Hiç beklenmedik bir durum gerçekleşirse ve sunucunuz zarar görürse bu durumda endişe etmenize gerek olmayacaktır. Tüm kayıtlarınız yedeklendiği için direkt olarak bu kayıtları farklı bir sunucuya aktarabilirsiniz. Böylece müşterilerinize mağdur olma ihtimaliniz ortadan kalkacaktır.

Son olarak güvenlik aşamasında çok ciddi bir aşama kaydedersiniz. Firmamız hem kendi sunucularını hem de sizlerden bizlere emanet edilen sunucuları aynı güvenlik sistemi ile koruma altına almaktadır. Sunucuların barındırma hizmetinde de en üst seviyede güvenlik önlemleri söz konusu olur. Gelebilecek tüm saldırılara karşı sunucunuz emin ellerde olacak ve herhangi bir zarar görmeyecektir.

Sunucu Barındırma Fiyatları

Firmamız tarafından sunulan sunucu barındırma hizmeti için talep edilen ücretler son derece düşük seviyelerde olmaktadır. Aylık ödeme planı üzerinden sunulan bu hizmette 2020 senesi için minimum aylık 209,99 TL bedel belirlenmiştir. Bu bedel talep ettiğiniz özelliklere göre maksimum 319,99 TL seviyesine yükselir.