X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Neden web siteniz olmalı

AnasayfaYazılarNeden web siteniz olmalı

Kendinizi ve şirketinizi kalıcı başarı sağlayarak büyük kitlelere tanıtmanın en basit ve ekonomik yolu internet site sahibi olmaktır.

Genellikle firmalar yönünden baktığımızda, firma ile ilgili yararlı verileri paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını sergileyebileceğiniz, etkili bir etkileşim yolu olarak kullanabileceğiniz bir ortamı internet sitesi yardımıyla sağlayabilirsiniz. Üstelik bu bulguların ticari hayatınız süresince farklılıklar gösterebileceğini ya da yeni mamüller ve hizmetler sunabileceğinizi düşünecek olursak güncelleme imkânına sahip olan bir internet sitesi en doğru tercih olacaktır.

Web Sitesinin Ticari Katkısı (Ekonomik Olması + Pratik Çözüm Sunması  + Müşteri Kazanma Potansiyeli )

Bir internet sitesine sahip olmak, katalog ya da broşür ile tanıtım gerçekleştirmekten daha az maliyetli olmaktadır. Hem de değiştirmek dilediğiniz bulgular ve ekleyeceğiniz yeni mamüller amacıyla tekrardan baskı maliyeti çıkarmaz. Genellikle basit ve kullanımı basit bir idare paneli yardımıyla, internet sitenizi kendiniz basitlıkla güncelleyebilirsiniz. Ekonomik ve basit çözüm üretmiş olacağınız gibi ağaçlarımızın bir nebze de olsa korunmasına yarar sağlamış olursunuz.

Hem de görsel bir dizayna sahip ve altyapısı deneyimli bir internet dizayn ekibi doğrulusunda hazırlanmış internet sitesi, sunmuş olduğu müşteri kazanma potansiyeli yönünden, diğer reklam ve tanıtım araçları ile kıyaslandığında fiyat/performans birincisidir.

Ek olarak Mail ile etkileşim şirketiniz yönünden çok mühim bir yere sahiptir. Web sitesi sahibi olduğunuzda şirketiniza ait kurumsal bir mail adresine de sahip olursunuz. Firmanıza ait mail adresi firma ciddiyetine büyük katkı sağlamaktadır. Günümüzde tanınmış olan  Gmail, Hotmail gibi mail adresleri, şirketinizın kendisine ait mail adresinin verilen ciddiyeti sağlamayacaktır.

Tüm bunların yanısıra kurumsal bir firma imajı yaratabilmenin olmazsa olmazlarındandır internet sitesi. Prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız internet sitesine sahip olmalısınız. Hem de yalnızca firma değil şahsi olarak kendinizi ifade etmenin ve bilgi alışverişinde bulunmanın en doğru yolu internet sitesi sahibi olmaktır.

Peki Web Siteniz Size Ne Kadar Fayda Sağlıyor ?

Yazıyı buraya kadar okuduysanız  ve "bizim bir internet sitemiz esasen var" diyorsanız şu soruları kendinize sormanız sizin yararnıza olacaktır. 

Web sitemizi istediğimiz an kendimiz güncelleyip yeni bulgular ekleyebiliyor muyuz ? ( Bir güncelleme lüzumsinimiz olduğunda sitenizi yapan firmayla etkileşim vakit alabilir ve maliyetli olabilir )

Web sitemiz arama neticelerinde ne kadar başarılı ? Ürün ve hizmetlerimiz internette arandığında bizim sitemiz bulunabiliyormu ve müşterilerimiz bizden haberdar mı ? ( Arandığında bulunamayan bir internet sitesi en mühim amacını yerine getirememiş demektir. )

Bir internet sitesi yaptırdık ancak müşteri kazanabilmek adına hala sıksık olarak reklam maliyeti ödüyoruz. Web sitemiz namacıyla sıksık masraf çıkarıyor ? ( Eğer doğru bir internet sitesine sahipseniz, internet üzerindeki paralı reklam araçlarına lüzum kalmadan natural yollardan müşteri kazanmanız mümkün. Çünkü bir internet sitesinin başarısı esasen natural arama neticelerinde bulunabildiğinde sağlanmış demektir. )

Neden internet siteniz olmalı ? sorusunun bir diğer yanıtı da, anonim ve limited şirketleri amacıyla, yeni düzenlemeye göre güncellemeye imkân veren bir internet sitesi yaptırmanın mecburi olmasıdır. Ama mecburiluktan daha mühim olan şey şudur; 


Top