X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
EN UYGUN Web hosting hizmeti yıllık sadece 59,88 TL Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Hosting Şirketini Kur

AnasayfaYazılarHostingHosting Şirketini Kur

Hosting Şirketini Kur

İnternet sitelerinin sürekli olarak yayında olabilmesi için belirli sistemlere bağlı olması gerekmektedir. Bu sistemler evlerdeki bilgisayarlar dahi olabilir. Ancak bilgisayarlar büyük çaptaki sitelere ev sahipliği yapmaya yetmez. Ayrıca bilgisayarların kapatılması sitenin erişiminin de gitmesi anlamına gelir. Bilgisayarlar yerine günün her saniyesi açık olan ve sitenin sürekli olarak yayında kalmasını sağlayan sistemler sunuculardır. İnternet siteleri için verilen sunucu hizmeti hosting olarak isimlendirilir.

Bildiğiniz üzere her gün dünya üzerinde binlerce internet sitesi açılmakta. Bu internet sitelerinin tamamı kendileri için uygun bir hosting firması bularak hayatta kalıyorlar. Siz de kendi hosting şirketinizi kurarak internet sitelerinin müşteriniz olmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla sunacağınız hosting hizmeti ile birlikte ciddi seviyede kazanç elde edeceksiniz.

Türkiye Lokasyonlu Hosting Hizmeti

Sitemizde yer alan “Bayi Reseller” bölümümüzde hem Türkiye hem de Almanya lokasyonlu hosting şirketi kurma şansınız bulunmaktadır. Türkiye merkezli bir hosting hizmeti vermek istediğinizde karşınıza 6 farklı paket çıkar. Bu 6 paketten bir tanesini seçerek hemen işlemlere başlayabilirsiniz.

Sitemizden sunulan bu hizmette paketiniz yükseldikçe imkanlarınızda da artış meydana gelecektir. En düşük paket içerisinde dahi sunucunuzda 40 adet siteyi barındırabilirsiniz. Bunun yanı sıra aylık trafik ve SSD web alanı her zaman sınırsız olarak sunulmaktadır. Sitelerde limitsiz mail ve FTP hesabı imkanı da verilmektedir.

Almanya Lokasyonlu Hosting Hizmeti

Sitemiz hosting şirketi kurmak isterseniz Türkiye’nin yanı sıra Almanya merkezli bir sunucuya sahip olmanızı da sağlıyor. Üstelik Almanya merkezli bir sunucu kurmayı düşünürseniz seçenekleriniz yine oldukça fazla. 6 farklı paket arasından rahatlıkla seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye lokasyonunda olduğu gibi mail, FTP, SSD web alanı ve aylık trafik konusunda herhangi bir limit bulunmamaktadır.

Almanya merkezli hosting hizmetinde de profesyonel paketler yer alır. Şirketinizi çok daha profesyonel bir hale getirmek için bizlerden bu paketleri de satın alabilirsiniz. Satın alacağınız bu paketler sayesinde diğer internet sitelerine sunacağınız imkanlar da çok daha üst seviyeye çıkacaktır. Böylece her bir site için sunacağınız hosting hizmetinden çok daha yüksek seviyede bir gelir elde edebilirisiniz.