X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Fiziksel Sunucu Kirala

AnasayfaYazılarFiziksel SunucuFiziksel Sunucu Kirala

Fiziksel Sunucu

Herhangi bir donanım paylaşımı söz konusu olmadan, size özel olarak sunulan sunucular fiziksel sunucu olarak isimlendirilmektedir. Yalnızca hosting hizmeti aldığınızda bağlandığınız server içerisinde farklı siteler de yer almaktadır. Ancak fiziksel sunucularda farklı bir internet sitesi olmadan yalnızca sizin adresiniz bulunur.

Sanal sunucular nispeten daha ekonomik seçeneklerdir. Ancak limitleri her zaman fiziksel sunuculardan daha düşük seviyede olur. Eğer sitenizde yoğun bir trafik durumu söz konusu ise sanal sunucular sizler için yeterli olmayabilir. Firmamızdan kiralayabileceğiniz fiziksel sunucular tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılar. İhtiyaçlarınızı karşılarken de herhangi bir performans sorunu ortaya çıkarmaz. Sizler için gerekli tüm donanımlar firmamız tarafından karşılanacaktır.

Neden Fiziksel Sunucuları Tercih Etmeniz Gerekli?

Fiziksel sunucuları tercih etmeniz için sizlere birçok farklı neden sunabiliriz. İlk olarak hızlı büyüyen ve güncel trafiği oldukça yoğun olan bir internet siteniz varsa fiziksel sunucu sizin için tek seçenek olarak gösterilebilir. Böyle bir durumda sanal sunucular yetersiz kalacaklardır.

Fiziksel sunucularda güvenlik çok daha rahat bir şekilde sağlanabilir. Basit bir örnek vermek gerekirse sanal sunucularda IP yasaklama şansınız olmaz. Ancak fiziksel sunucularda tüm kontrol sizde olacağından saldırının geldiği IP rahatlıkla yasaklanabilir. Bu basit işlem güvenlik aşamasında birçok avantajı beraberinde getirecektir.

Fiziksel sunucularda istediğiniz tüm işletim sistemlerini ve yönetim panellerini kullanabilirsiniz. Tüm kontrol sizde olacağından istediğiniz kararı verme şansınız olacaktır.

Fiziksel Sunucu Seçimine Hemen Başlayın

Firmamız tarafından sunulan fiziksel sunucu hizmetinde birçok farklı paket seçeneği yer almaktadır. Tahmin edebileceğiniz gibi bu paketlerde sunulan donanımsal özellikler sanal sunuculara göre çok daha üst seviyede olur. Ödenmesi gereken aylık ücretlerde de artışlar meydana gelirken firmamız bu fiyatları piyasanın en uygun seviyelerinde tutar.

Sanal sunucularda Türkiye ve Almanya’da 5’er olmak üzere toplam 10 adetken fiziksel sunucularda bu sayı 11’e yükselir. Türkiye merkezli fiziksel sunucularda çok daha yüksek donanım için de bir paketimiz eklenmiştir. 128 GB RAM ve 1 TB SSD gibi muhteşem seviyelere çıkabilen fiziksel sunucularımız çok uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.


Top