X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

VDS Nedir ? 

VDS(Virtual Dedicated Server), sunucunun kullanım tasarrufunun hepsinın kullanıcıya bağlı olduğu bir özel sanal sunucu hizmetidir. Sunucuların her birinin üzerinde, kullanıcıya ait donanım bileşenleri ayrı olarak yer almıştır. Üzerinde birbirinden bağımsız işletim sistemi ve sunucu yazılımları barındırır.

Yapılan bölümlemede size ayrılan işlemci, harddisk, ram, hat gibi işlemler sabittir. Kullanılmasa bile sunucu üzerindeki diğer VDS'ler size ayrılan kaynakları kullanamazlar. 

Fiziksel sunucu üzerinde birden fazla özel sanal sunucu olmasının herhangi bir riski yoktur. Sanal sunucular, birbirinden tamamen bağlarımsız, izole edilmiş ve güvenli bir şekilde yer alırlar.

Neden Almanya VDS Tercih Etmeliyim?

Paketlerimizi yüksek işlem gücüne sahip sunucularımız üzerinden sağladığımız için web sitesi barındırma ve indirme/yükleme (up/down) ihtiyaçlarınız için (sadece Almanya lokasyonda) ya da oyun sunucusu ve dosya deposu olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sürekli açık kalması gereken programlarınız için sanal sunucu ideal bir seçim olacaktır.

Sistemimiz, Arbor ve Juniper donanımlarını kullanarak sizi ve verilerinizi korur.

VPS -VDS otomatik olarak teslim edilmekte. Sanal sunucularımız otomasyon sistemine bağlı olarak çalışmakta.

Almanya Loksyon VDS Paketlerimiz


Top