X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Adana Oto lastik Yol Yardım

AnasayfaReferanslarWeb tasarımAdana Oto lastik Yol Yardım

Adana'da 7/24 Yol Yardım Firması!

Kategori: Web tasarım
Php / Css+xHtml / jQuery / Psd
Web Sitesini İncele

Adana Nöbetçi Lastikçi – Adana Lastik Tamiri.

Adana’nın her semtinde, her caddesine hizmetimiz vardır. 7/24 gün lastik patlağı, sibob arızası, yeni lastik, jant ve akü problemlerinizde yanınızdayız.

Üstelik fahiş ücretlerle değil. Aracınızın lastiği patladığı noktaya yol yardım aracımız ile kısa vakitte erişip lastik tamiratını yerinde yapıyoruz.  Tüm lastik arızalarına karşı donanımlı ve hazırlıklı bir şekilde 5 dakikada lastik tamiri değişimi sibop arızası, hava basma zincir takma yarılmış lastik tamiri, stepne değiştirme işlemlerimiz ile sizi hiçbir zaman yolda bırakmıyoruz.

Gece gündüz 24 saat üzerinden hizmet vermekteyiz.

Aracınız ne marka ve özellikte olursa olsun, tüm lastik model ve çeşitlerinde oluşan lastik patlaklarına tamir servis hizmetimiz günün ve gecenin her saati mevcuttur. Kamyon lastiği patlaması, minibüs lastikleri otobüs lastiği  ticari taksi lastiği patlaması, arazi araçları motosiklet ve bisiklet lastikleri patladı havası indi ve lastik yarıldı dediğiniz anda Adana Nöbetçi Lastikçi hemen yanınızda.

Unutmayın!

Lastiklerinizin tamiri aracınızın başında yapılmaktadır. Başka bir deyişle aracınızdan lastiğin sökülüp götürülmesi tamir için vakit harcanması mevzubahis değildir. Mobil aracımızda bulunan donanımlar ile lastiğiniz aracınıza zarar vermeden bulunduğu noktada çok kısa bir müddette onarılmaktadır.

Diğer Referanslarımız

İsme Özel Şiir

İsme Özel Şiir
(Web tasarım)

Teknova Jeneratör

Teknova Jeneratör
(Web tasarım)

Önlem İş Güvenlik Malzemeleri

Önlem İş Güvenlik Malzemeleri
(Web tasarım)

Adana Ev Yemekleri

Adana Ev Yemekleri
(Web tasarım)


Top