Alkara Mühendislik

AnasayfaReferanslarWeb tasarımAlkara Mühendislik

Alkara Mühendislik

Kategori: Web tasarım
Php / Css+xHtml / jQuery / Psd

Web Sitesini İncele
ALKARA, uluslararası standartlara uygun olarak petrol ürünleri, yangın söndürme sistemleri ve anahtar teslimi kombine çevrim santralleri için değişken ölçülü depolama tankları, basınçlı kaplar, entegre benzin istasyonları, çelik konstrüksiyon, boru sistemleri, depolama ve dolum tesisleri alanlarında tasarımı ve montajını yapmaktadır.

Ayrıca, bireysel konut uygulamaları, villa, toplu projeler, işyerleri ve alışveriş merkezleri projeleri ile kurumsal ısıtma, klima ve havalandırma proje ve taahhütlerinde müşterilerine her zaman en yeni, mimari estetiğe uygun, çevreci, enerji tasarrufunu ve minimum enerji kullanımını dikkate alan, teknolojik niteliklere sahip, en kaliteli ürünleri ve hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Üstün endüstri tecrübesi ve teknik uzmanlığı ile birlikte ALKARA, tüm üretim ve üretim gereksinimleri için ideal seçim olmasını sağlar. Amacımız mükemmel fiyat, kalite ve değerde üstün ürünler sunarak her müşterinin beklentilerini karşılamaktır.

ALKARA Türkiye’nin ve gelişen dünyanın lider firmaları arasında yer alma yolunda ilerlemektedir.

Diğer Referanslarımız

Çetin Sondaj

Çetin Sondaj
(Web tasarım)

AdanaMidye.com

AdanaMidye.com
(Web tasarım)

Kristal ABS Kaplama

Kristal ABS Kaplama
(Web tasarım)

Murat Ergün

Murat Ergün
(Web tasarım)

cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
ABONE OL

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayın. Telefon Destek: Hafta içi 09:00-17:00 | Ticket Destek Merkezi 7/24 Aktif.

0322 359 00 62

This site is GDPR compliant.
Copyright © 2018 Teknosos Bilişim Hizmetleri
Top